Předání šeku ve výši 20.000,- Kč pro Domov pro seniory Pyšely

13.07.2020

Právě dnes jsme předaly šek na 20.000,- Kč a také vitamíny pro seniory. Jsem moc ráda, že sympatizanti, dárci úsměvů a také přispěvatelé vidí za svým počinem zase usměvavé seniory. Dar bude využit na kadeřnické, pedikérské služby ve prospěch seniorů a také na kulturní zážitek pro Domov. To znamená, že je to cílený dar jen ve prospěch seniorů. Děkuji všem, kteří se angažovali a podporují těmito významnými skutky kvalitnější život a přinášení malých radostí seniorům.


Dnes jsme se potěšily úsměvy seniorů v Domově pro seniory Pyšely, byly jsme tam vyhodnotit náš projekt. Předaly jsme tam vitamíny pro všechny klienty a zaměstnance, které jsme obdržely od sponzora a také jsme pozdravily úžasnou paní ředitelku Mgr. Ilonu Benešovou, která s námi po celou dobu byla v kontaktu.

Seniorům z Domova pro seniory Pyšely bylo zasláno 526 úsměvů.

Také jsme obdržely z Pyšel od 3 klientů do připravované soutěže "3 recepty na různé dobroty našich babiček", které se budou ucházet o umístění nejlepších receptů v domovech seniorů, se kterými otevřeme spolupráci. Recepty budou zveřejněny na naší webové stránce a nejlepší autoři receptů budou u příležitosti Vánoc oceněni. My se budeme opět těšit, když se náš tým promění v porotu a budeme hlasovat pro nejlepší recept a pak si podle něj dobrotu uvaříme nebo upečeme a sníme. Takže vidíte, veškeré sociální počiny jsou vždy darem pro obě strany, jak dárce tak obdarované.


Článek z předání ZDE